Vrabotuvanje.com - Специјалисти по биохемија - Скопје - Неуромедика
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Специјалисти по биохемија

Скопје

Рок за пријавување:

  • Неуромедика

НЕУРОМЕДИКА, Првата приватна поликлиника во Р. Македонија која успешно работи веќе 27 години,
објавува оглас за:

Специјалисти по биохемија


Потребни квалификации:

  • Соодветно медицинско образование за работната позиција за која аплицираат 
  • Лиценца за работа за работната позиција за која аплицираат
  • Работно искуство согласно работна позиција за која аплицираат
  • Познавање на англиски јазик и работа со компјутери
  • Возачка дозвола Б категорија

Кандидатите потребно е да го достават своето CV, (кратка биографија на македонски јазик со фотографија) документи за завршено образование, потврда за работно искуство на еден од следните начини:

Испраќање на професионална биографија (CV) преку полето Аплицирај, или лично во просториите на Неуромедика или по пошта на адреса: ПЗУ Неуромедика, ул. Јордан Мијалков бр.62, 1000 Скопје, со назнака на позицијата за која се аплицира.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде