Vrabotuvanje.com - Steward/ Садопер-ка - Скопје - Hilton Hotels
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Steward/ Садопер-ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Hilton Hotels

 

 

Steward/ Садопер-ка

 
 

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование од областа на угостителство
  • Претходно работно искуство од минимум 2 години во угостителски објети на иста позиција
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност
  • Познавање на англиски јзик ​
 


Сите заинтересирани кандидати може да достават CV преку полето Брза Апликација.
 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде