Vrabotuvanje.com - Отворени работни позиции (м/ж) - Скопје - Премиум Групација ДООЕЛ Увоз-Извоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Отворени работни позиции (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

  • Премиум Групација ДООЕЛ Увоз-Извоз Скопје
 
ПРЕМИУМ ГРУПАЦИЈА компанија како единствен овластен и лиценциран долгогодишен застапник на еден од најголемите брендови во светот со долгогодишна традиција на пазарот и докажан професионализам има потреба од следниве кадри за работа:
 
2 ВОЗАЧИ
2 ДОСТАВУВАЧИ
2 ТЕХНИЧКИ СЕКРЕТАРКИ

 
 
Компанијата нуди почетна плата од 15.500 мкд и постојано вработување.
 
Заинтересираните кандидати своите податоци (CV со фотографија) можат да ги достават преку полето Брза Апикација.
 
Непотполни пријави нема да се разгледуваат.
Само кандидатите кои ги исполнуваат основните критериуми ќе бидат контактирани за интервју. 
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде