Vrabotuvanje.com - Салатер/Пица мајстор (м/ж) - Скопје - Кафе Пауза ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Салатер/Пица мајстор (м/ж)

Скопје

Рок за пријавување:

 • Кафе Пауза ДОО
 • Адреса: ул. Рајко Жинзифов 18/приземје лок.3, 1000 Скопје
 • Телефон: 078 311 811
 • Лице за контакт: Владимир Синадиновски

Кафе Пауза ДОО има потреба од:
 
САЛАТЕР / ПИЦА МАЈСТОР (М/Ж)
 
Со или без работно искуство (одговорни, културни и исполнителни кон работните обврски);
 
Потребни квалификации:
 • Минимум завршено средно образование
 • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност
Личен профил:
 • Одговорна и лојална личност
 • Љубезна личност со позитивен став
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Способност за одржување на ред и хигиена
 • Тимска работа
Ние нудиме:
 • Одлични и динамични услови за работа
 • Усовршување како и одлична заработка  Доколку сте заинтересирани Вашата биографија испратете ја преку полето “Брза Апликација”
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде