Vrabotuvanje.com - Продавач (м/ж) - Скопје - Пица Хаус
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Пица Хаус

Pizza House објавува оглас за следнава работна позиција:

Продавач (м/ж)​


Потребни квалификации и вештини:
  • Средно образование
  • Со или без претходно работно искуство
  • Амбициозни, посветени и професионални во работењето
 
Ние нудиме:
  • Пријатно работно опкружување
  • Неопределено време
  • Редовни месечни примања во висина од 15.000 денари
  • Работно време во две смени: Прва смена од 08:00 до 16:00 часот/ Втора смена од 16:00 до 24:00 часот
    Сабота: Прва смена од 10:00 до 17:30 часот/Втора смена од 17:30 до 01:00 часот
 

Доколку сте заинтересирани, испратете ги Вашите пријави преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде