Vrabotuvanje.com - Келнер - Скопје - Ресторан 14
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Ресторан 14
 

 

Ресторан 14
има потреба од следната работна позиција

Келнер
 

Потребни квалификации: 
 • Завршено средно образование;
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност.
   
Личен профил: 
 • Организирана и одговорна личност;
 • Вредни, енергични и педантни;
 • Љубезни личности со позитивен став;
 • Тимска работа и професионален однос.

​​
Ние нудиме:

 • Почетни месечни примања во висина од 18.000 денари;
 • Работа на определен работен однос од 1 месец, со можност за продолжување;
 • Работа во пријатно, динамично опкружување.

 

Сите заинтересирани кандидати своите биографии може да ги достават преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде