Vrabotuvanje.com - Асистент во правна служба - Скопје - Perpetuumobile Security
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистент во правна служба

Скопје

Рок за пријавување:

 • Perpetuumobile Security


 

Перпетуумобиле Секјурити објавува јавен оглас за вработување на

Асистент во правна служба (м/ж)
1(еден) извршител

 

Потребни квалификации:

 • ВСС Правен факултет
 • Работно искуство во истата област ќе се смета за предност
 • Познавање на англиски јазик

Личен профил:

 • Способност за работа во тим
 • Добри комуникациски вештини
 • Аналитичност и упорност во остварувањето на зададените цели
 • Способност за работа со кратки рокови и работа под притисок

Ние нудиме:

 • Редовна месечна плата 15.000,00 денари
 • Можност за напредок
 • Работната недела трае 5 работни дена, од понеделник до петок. Полното работно време на работникот изнесува 40 часа неделно, односно во текот на работниот ден ќе трае 8 часа и тоа со почеток од 08:00 часот до 16:00 часот.

Сите заинтересирани кандидати своите биографии можат да ги испратат преку полето Брза Апликација.​

Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде