Vrabotuvanje.com - Административен асистент (техничка секретарка) - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен асистент (техничка секретарка)

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

ЕуроБио Агро Фармаси е странска инвестициона компанија за репро материјали во козметичката фармацевска индустрија и има потреба од формирање на тим. Компанијата во моментов има потреба од неколку работни позиции и за таа цел објавува оглас за следната работна позиција: 
 

АДМИНИСТРАТИВЕН АСИСТЕНТ
(ТЕХНИЧКА СЕКРЕТАРКА)

 

Опис на работните обврски:
  • Архивирање на документи.
  • Прием на странки.
  • Водење на агенда на директорот.
  • Работно време од понеделник до петок.
     
На кандидатите им нудиме:
  • Позитивна работна атмосфера со отворена комуникација.
  • Можност за напредување.
  • На определено и неопределено време во зависност од работната позиција.
  • Плата по договор.

Испратете го Вашето CV преку полето Брза Апликација.
 
Огласот ќе биде објавен на ден 25.07.2020 година и ќе трае  до 08.08.2020 година.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде