Vrabotuvanje.com - Административен работник - Скопје - НЕТ-ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • НЕТ-ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ
 • Адреса: Скупи бр.55, 1000 Скопје
Компанијата НЕТ ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ Скопје, овластен  дистрибутер и сервисер на медицинска опрема  од производителите GE Healthcare и Richard Wolf има потреба од:
АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК  (1 извршител)
ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:
 • Завршен технички или економски факултет;
 • Одлично познавање на англиски јазик;
 • Одлично познавање на компјутерско работење, Windows i MS Office;
 • Возачка дозвола (Б категорија).
 
ЛИЧЕН ПРОФИЛ:
 • Професионален однос кон работата, одговорност и дисциплинираност;
 • Почитување на правила и кодекс на работа;
 • Внимателност и прецизност при работењето;
 • Одлични комуникациски способности – пишани и вербални;
 • Способност за индивидуална и тимска работа;
 • Способност за координација и работење со рокови;
 • Флексибилност;
 • Адаптибилност;
 • Доверливост.
 
ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ:
Огласот е отворен 14  дена. 
Апликациите треба да бидат доставени преку полето Брза апликација.
Дискреција на кандидатите е загарантирана.
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат повикани на интервју.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде