Vrabotuvanje.com - Садоперачка - Скопје, Општина Кисела Вода - Драчево - КАРМЕН-Р Роберт ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје, Општина Кисела Вода - Драчево

Рок за пријавување:

  • КАРМЕН-Р Роберт ДООЕЛ

Слаткарница КАРМЕН
има потреба од следната работна позиција:

САДОПЕРАЧКА

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Минимум средно образование;
  • Претходно работно искуство ќе се смета за предност.

ВЕШТИНИ И СПОСОБНОСТИ: 

  • Организирана и одговорна личност;
  • Вредни, енергични и педантни;
  • Позитивен став;
  • Тимска работа и професионален однос.

Локација: Скопје, Општина Кисела Вода - Драчево 

Вашата пријава заедно со приложено CV испратете ја преку полето
Брзa Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде