Vrabotuvanje.com - Супервизор на хотелско одржување - Скопје - Парк хотел и спа
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Супервизор на хотелско одржување

Скопје

Рок за пријавување:

  • Парк хотел и спа

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде