Vrabotuvanje.com - Агент за недвижности - Скопје - КАРАОРМАН АД СКОПЈЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Агент за недвижности

Скопје

Рок за пријавување:

 • КАРАОРМАН АД СКОПЈЕ

Реномираната компанија, Друштвото за трговија, угостителство и услуги извоз-увоз  КАРАОРМАН АД Скопје, има потреба да вработи

АГЕНТ ЗА НЕДВИЖНОСТИ


Потребни квалификации:

 • Познавање на англиски јазик
 • Возачка дозвола Б-категорија
 • Познавање на работа со компјутери и MS Office пакет (Word, Excel, Power Point)
 • Искуство во областа на маркетинг
 • Пожелно познавање на AutoCAD

Личен профил:

 • Одлични организациски и комуникациски способности 
 • Способност за тимска работа и работа под притисок 
 • Динамична, темелна личност насочена кон остварување на резултати 
 • Одговорна, лојална и трпелива личност 

Oпис на работното место

 • Изготвување на маркетинг анализи
 • Водење на социјални медиуми
 • Подготвување на огласи
 • Прием и услужување на клиенти
 • Водење евиденција на датабаза со податоци
 • Работно време од понеделник до петок 08:00-16:00 час

Заинтересираните кандидати своето CV да го испратат преку полето “Брза Апликација”​.
Напомена: Само апликациите на кандидатите кои ги исполнуваат условите ќе бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде