Vrabotuvanje.com - Административен работник - Скопје - Gulf Oil
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен работник

Скопје

Рок за пријавување:

 • Gulf Oil

GULF бензинска пумпа има потреба од

АДМИНИСТРАТИВЕН РАБОТНИК

Одговорности и задачи:

 • Подготовка на фактури и документи за сметководство
 • Следење на компаниските правила и процедури
 • Реализирање на зададени цели
 • Изработка на интерна документација
 • Дополнителни задачи по барање на претпоставен работник


Потребни квалификации:

 • Високо завршено образование од областа на економските науки
 • Претходно искуство на иста или слична позиција ке се смета за 
 • предност
 • Познавање на англиски јазик
 • Способност за самостојна и тимска работа
 • Работа на компјутер (познавање на MS Office пакетот)
 
Со испраќање на апликација за вработување апликантите се согласни своите лични податоци да бидат  користени за намена на Оглас за вработување.Кандидатие кои што нема да бидат селектирани нивните податоци ќе бидат уништени согласно со Законот за заштита на лични податоци.
 
Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација со назнака
“за оглас Административен работник”.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде