Vrabotuvanje.com - Администратор/Kомерцијалист - Скопје - АПАВЕ СЕЕ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Администратор/Kомерцијалист

Скопје

Рок за пријавување:

  • АПАВЕ СЕЕ ДООЕЛ
  • Адреса: Фјодор Достоевски 72, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://www.apave.com

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ

Администратор/Kомерцијалист во одделот за администрација

АПАВЕ СЕЕ е компанија која се занимава со услуги кои опфаќаат техничка инспекција и Испитување без разорување во сектор на нафтената индустрија (Oil & Gas). Нашиот кадар на вработени опфаќа круг на специјализирани инженери кои работат на проекти (техничка инспекција) претежно низ Европа, Западна Африка и Југоисточна Азија.

АПАВЕ има потреба од Администратори/Комерцијалисти кои ќе се придружат на нашите тимови во Одделот за Администрација–оддел одговорен за секојдневни административни активности, поготовка на комерцијални понуди и апликации при учество на тендерски надавања, подготовка на маркетинг материјали итн.

Потребни квалификации:

  • Високо образование
  • Одлично познавање на англиски и француски јазик (говорен и пишан)
  • Задолжително познавање на компјутери (MS Office)

Како предност ќе се сметаат: 

  • Работното искуство во областа на администрација и логистика
  • Интернационална комуникација

Сите заинтересирани за работа во меѓународна компанија и динамична средина треба да испратат кратка биографија преку полето Брза Апликација. Успешните кандидати ќе бидат најпрво повикани на иницијален разговор и тестирање на основните познавања во својата професија.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде