Vrabotuvanje.com - Административен асистент - Скопје - БЛУ ЧИП ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен асистент

Скопје

Рок за пријавување:

 • БЛУ ЧИП ДООЕЛ Скопје

Comodita Home е најголемиот регионален малопродажен ланец за производи за домот. Во Март 2015 година Comodita Home и официјално се појавува на пазарот како самостоен бренд најпрво со 8 продавници, за денеска, по 5 години, да брои 48 продажни салони во целиот регион

Comodita , објавува оглас за следната работна позиција:
АДМИНИСТРАТИВЕН АСИСТЕНТ

Локација: Визбегово
 


Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС
 • Познавање на англиски јазик
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Познавање на работа со компјутер, активно работење со MS Office


Личен профил:

 • Динамична и иницијативна личност
 • Ориентираност кон клиенти
 • Посветеност, лојалност и одговорност 
 • Грижа за беспрекорност
   

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме Вашите биографии да ги испратите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде