Vrabotuvanje.com - Сметководител - Скопје - БИОТЕК ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сметководител

Скопје

Рок за пријавување:

  • БИОТЕК ДОО

 

Биотек ДОО Скопје, објавува оглас за регрутирање на професионални кадри – потенцијални кандидати за позицијата:

СМЕТКОВОДИТЕЛ
 
 

Потребни квалификации:

  • Соодветно високо образование Економски Факултет
  • Задолжително предходно работно искуство како сметководител (кандидати без искуство да не се пријавуваат на овој оглас)
  • Задолжително поседување на возачка дозвола Б-категорија, активен возач
  • Лиценца за овластен сметководител

Потребни способности и вештини:

  • Добри комуникациски способности
  • Прецизност
  • Мотивирана и стабилна личност
  • Флексибилност за индивидуална и тимска работа

Известување за приватност на кандидати за вработување

Со доставата на мојата биографија се согласувам Биотек ДОО Скопје да обработува податоци за цели на пополнување на отворената работна позиција за која конкурирам но и да ги користи податоците од мојата биографија, вклучувајќи ги и сертификатите, препораките и сите останати документи со цел во иднина да ги разгледа и за други отворени работни позиции од кои ќе има потреба компанијата.

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде