Vrabotuvanje.com - Готвач/ка - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Куманово

Рок за пријавување:

  • ДЕТОИЛ ДОО

ДЕТОИЛ ДОО за место Куманово Ресторан на Бензинска Станица Автопат има потреба за следната работна позиција

ГОТВАЧ/КА
 
 

Работни задачи:

  • Припремање и готвење на храна според листа на планирани јадења,
  • Чистење, миење и подготовка на прехранбени производи,
  • Учествува во подготовка на храна  и нејзино распоредување по оброци, групи и објекти,
  • Одржува ред и хигиена на кујнскиот инвентар и прибор, како и целокупниот инвентар во кујната,


Личен профил:

  • Организираност и одговорност
  • Способност за тимска работа, лојалност, иницијативност, темелност, енергичност
  • Способност за работа под притисок и на кратки рокови


Сите добиени податоци  ќе се чуваат во Одделот за човечки ресурси  и ќе се обработуваат единствено за потребите на процесот за регрутација и селекција на кадар и ќе се чуваат во временски период од една година. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.

Сите заинтересирани кандидати можат да аплицираат доколку сметаат дека ги исполнуваат бараните компетенции и услови со испраќање на своето CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 070/342-758

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде