Vrabotuvanje.com - Келнер/ка - Скопје - МАР-КИР ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАР-КИР ДООЕЛ
 
Мексико во срцето на Скопје
 
Кај нас во Амигос се трудиме нашите гости да имаат незаборавно искуство уживајќи во секој автентичен пијалок и секој специјалитет подготвен со љубов и внимание. Нашиот тим секогаш ги користи најдобрите состојки во подготовка на специјалитетите создавајќи едно поинакво кулинарско искуство кое ќе ги задоволи и најпребирливите вкусови. Нема храна или пијалок кои ќе излезат од нашата кујна или шанк, а ние самите не би ги уживале. 
 
Во моментов, имаме потреба од:
 
КЕЛНЕР/КА
 
Потребни квалификации:
 
  • Завршено средно образование 
  • Со претходно работно искуство на иста позиција
Личен профил:
 
  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Тимска работа и професионален однос кон клиенти
Ние нудиме:
 
  • Пријатна работна атмосфера

Ќе бидат контактирани само апликациите кои ќе влезат во потесен круг на селекција. Вашите пријави испратете ги преку полето "Брза Апликација" или контактирајте на 071 230 - 314

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде