Vrabotuvanje.com - Салатер и Помошник во кујна - Скопје - More Mania
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Салатер и Помошник во кујна

Скопје

Рок за пријавување:

 • More Mania
 

МОРЕМАНИА
Sushi&Poke Bowl

Nothing brings people together like good food

За новоотворениот суши бар во Скопје, кој планира да ги помести границите за конзумација на суши во земјава, потребни се следните работни позиции за во кујна:

салатер и помошник во кујна

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ

 • ВСС/ССС
 • Претходно работно искуство е пожелно, но не и задолжително
 • Креативност и умешност за декорација

​ОПИС НА РАБОТНО МЕСТО

 • Иницијатива за новитети
 • Експериментирање со храна и нови вкусови
 • Грижа за квалитетот и квантитетот на спремените јадења
 • Одржување на ред и хигиена

ПРОФИЛ НА ЛИЧНОСТА

 • Динамична, комуникативна и позитивна личност
 • Креативна, иновативна личност
 • Способност за тимска работа и организација
 • Желба за работа и брзи прсти :)

ШТО НУДИМЕ?

 • Солидни месечни примања и бонуси
 • Работа во динамична, брза и позитивна атмосфера со млад и креативен тим!

Ќе ни биде драго да се приклучите и да станете дел од еден револуционерен тим!
Вашите биографии може да ги доставите ​преку полето Брза Апликација,
или контактирајте не на следниот телефонски број +389 70 327 297.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде