Vrabotuvanje.com - Персонал за прием на роба и достава - Ново Лисиче - Скопје - ЖИТО УВОЗ-ИЗВОЗ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за прием на роба и достава - Ново Лисиче

Скопје

Рок за пријавување:

  • ЖИТО УВОЗ-ИЗВОЗ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде