Vrabotuvanje.com - Салатерка - Скопје - РИО ДООЕЛ - Хотел Панорамика Дизајн & Спа
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • РИО ДООЕЛ - Хотел Панорамика Дизајн & Спа
 • Адреса: Todor Aleksandrov 57, 1000 Skopje
 • Веб страна: http://www.hotel-panoramika.com

Сакаш да работиш во добар и амбициозен тим и да ги надградиш вештините во својата професија?
Hotel Panoramika Design & Spa вработува!

САЛАТЕРКА

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • ССС
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност
 • Познавање на англиски јазик
 • Работа со комјутери


ОДГОВОРНОСТИ И ЗАДАЧИ:

 • Подготовка на салати

​ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

 • Одлични организациски и комуникациски способности
 • ​Професионален однос кон клиенти
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
За аплицирање испрати мејл преку полето Брза Апликација!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде