Vrabotuvanje.com - Членови на тим за грижа на миленици - Скопје - АВ АВ ХЕПИ ДОГ Д.О.О.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Членови на тим за грижа на миленици

Скопје

Рок за пријавување:

 • АВ АВ ХЕПИ ДОГ Д.О.О.
 • Адреса: ул. 1698 бр. 10, 1000 Скопје

Членови на тим за грижа на миленици

 

Локација: Скопје

АвАв Хепи Дог е лиценциран пет центар за нега и сместување на кучиња. Постоиме од 2017година, и располага со Хотел за миленици, Дневна градинка, Тренинг центар, организација на настани и родендени и фризерски услуги за миленици

Нашата цел како тим е да им овозможиме на нашите гости одлична услуга во дневната нега и високи стандарди во хотелскиот престој за кучињата. 

1 Потребни квалификации

 • Можност за работа во средина со кучиња (љубител на кучиња)
 • Познавање на англиски јазик ќе се смета како предност
 

2 Личен профил

 • Лице кое води сметка за лична хигиена
 • Комуникативна, одговорна и лојална личност
 • Љубезност и педантност, со позитивен став
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Тимска работа и професионален однос кон клиенти

3 Ние нудиме

 • Работа во 2 смени, прва смена од 8:00ч - 16:00ч , втора смена 12:00ч - 20:00ч
 • Плата 25.000, к-15 и годишен одмор
 • Следи пријавување со платени придонеси
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде