Vrabotuvanje.com - Комерцијалисти - Скопје - Електроелемент
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалисти

Скопје

Рок за пријавување:

  • Електроелемент

 

ЕЛЕКТРОЕЛЕМЕНТ ДОО Скопје

Оглас за прием на: 

 
Комерцијалисти за во Скопје, Подружница Чаир
 
 
 
Потребни квалификации:
  • Средна стручна подготовка
  • Задолжително познавање на компјутери (MS Office)
  • Предност ќе имаат кандидатите кои имаат познавање на електро и неелектро  материјали, група на производи: кабли и кабловски, прибор, автоматика, бакелитарија, расвета, водовод, санитарија,електричен алат, хемија
  • Пожелно е познавање на албански јазик
  • Комуникативност
  • Способност за тимска работа
 
Вашето CV го очекуваме преку полето Аплицирај, со назнака “Комерцијалист во Подружница Чаир“ најдоцна до 01.07.2018 година.
 
 
Напомена: 
Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.  
Апликациите без назнака нема да бидат разгледани!

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде