Vrabotuvanje.com - Архитект - Скопје - Facility Management Services dooel
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Facility Management Services dooel

Фасилити Менаџмент Сервицес дооел - Скопје, лиценцирана компанија за управување на комерцијални објекти , која на своите клиенти им нуди интегриран систем на услуги од областа на управување на недвижнини и нивно одржување од секаков вид

Архитект


Потребни квалификации:

  • Завршено содветно високо образование/Архитектонски факултет
  • Работно искуство од најмалку 5 години при проектирање и надзор.
  • Задолжително е одлично познавање и активно работење во AutoCAD, ArchiCAD и апликациите од MS Office пакетот
  • Возачка дозвола Б категорија
  • Искуство во проектирање и внатрешен дизајн


Предност ќе имаат кандидати со свое портфолио

Доколку ги исполнувате наведените квалификации испратете CV преку полето Брза Апликација„ Оглас за архитект“
- Рок на пријавување: до 30.01.2019 година
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде