Vrabotuvanje.com - Возач на виљушкар - Скопје - СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на виљушкар

Скопје

Рок за пријавување:

  • СЕТЕК Се од Техника ДООЕЛ Скопје

Поради потреба од нов кадар во Скопје, СЕТЕК СЕ ОД ТЕХНИКА распишува конкурс за работа:

ВОЗАЧ НА ВИЉУШКАР 

Ви нудиме вработување и,  можност за професионална надоградба и напредување.

Ве покануваме да станете дел на нашиот тим.

Локација:
Ул. 1523 Бр.1  СЕТЕК магацин

 
Одговорности и задачи:
  • Истовар на роба со виљушкар 
  • Местење на истата роба на сталажи во магацинските простории.
  
Потребни квалификации:
  • ССС
  • Поседување лиценца за управување со виљушкар 

Сите заинтересирани кандидати треба да го достават своето CV преку полето Брза Апликација со наслов на огласот “ВИЉУШКАРИС”. Ве молиме без телефонски јавувања.

СЕТЕК СЕ ОД ТЕХНИКА

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде