Vrabotuvanje.com - Раководител на магацин - Скопје - Макдел
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Раководител на магацин

Скопје

Рок за пријавување:

 • Макдел
 
 
 

Макдел д.о.о Увозник и дистрибутер на каросериски автоделови
има потреба од следната работна позиција

Раководител на магацин


Опис на работата: 

Динамична работа во мал тим, Вие ќе бидете одговорно лице за целото магацинско работење. Посебен предизвик ќе Ви биде имплементација  на современ  софтвер во сите работни процеси во магацинот.

Одговорност:

 • Грижа за сите работни процеси во магацин
 • Оптимизирање на сите работни процеси
 • Брзина и квалитет на работа

Предизвици:

 • Самостојно раководење со сите работни процеси во магацинот
 • Испорака на роба во договорени рокови
 • Имплементација на нов софтвер

Вие поседувате:

 • Искуство со раководење на магацин
 • Педантност и прецизност во работа
 • Позитивен пристап на решавање на проблемите

Што ви нуди работата?

 • Личен доход према месечните резултати на фирмата
 • Плата + додатоци на плата (спрема деловните резултати на фирмата) ќе изнесуваат околу 36.000 денари 
 • Работа во мала фирма и директна комуникација со раководителите
 • Стекнување на знаење во динамична област (автоиндустрија)
 • Стекнување на знаење со работа на голем асортиман на авто делови
 • Искуство и имплементација на софтвер од најновата генерација

 

Кандидатите може да аплицираат преку полето Брза Апликација или на следниот линк http://www.makdel.mk/jobs  

На истиот линк да прикачат и своја автобиографија (CV)

Кандидатите кои ќе влезат во потесниот круг на селекција ќе бидат контактирани

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде