Vrabotuvanje.com - Диспечер/ка - Скопје - Mid Group Logistics
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Mid Group Logistics

 

Американска компанија за транспорт и логистика има потреба од:

ДИСПЕЧЕР/КА

Плата 1000$ стартна плус бонуси

Кандидатите ЗАДОЖИТЕЛНО треба да имаат искуство во диспечирањe НА РИФЕР во Америка. За почеток, ќе работите ОД ДОМА. Можете да работите од било кој град. Ако не сте спремни уште првиот ден да земете од 5 до 7 камиони и комплетно да ги раководите, ве замолуваме да не се пријавувате и да не го трошите и вашето и нашето време. Значи кандидатот мора да е искусен и квалитетен, не бараме просечен reefer диспечер туку професионалец во ова работа.
 

Од кандидатите се бара висок степен на:

  • Дисциплина
  • Посветеност на работата
  • 24/7 достапност на телефон 
  • Истрајност
  • Да може да работи под притисок
 

 Пратете ни текст порака на Viber каде што ќе го наведете единствено вашето искуство во (reefer trucking) индустријата  (други работни искуства нас не не интересираат).

Апликациите во коишто кандидатот има наведено искуства надвор од trucking индустријата, ќе бидат отфрлени и кандидатот нема да биде контактиран.

Не грижете се доколку сте моментално вработени; вашата порака останува во тајност меѓу вас и нас. 

- ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ: Благоја Арангелов .
- ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ ЗА АПЛИКАЦИИ (Viber): +1 (614) 974-8589 пишете ни тука,

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде