Vrabotuvanje.com - Диспечер/ка - Кавадарци - Mid Group Logistics
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Кавадарци

Рок за пријавување:

  • Mid Group Logistics

 

Американска компанија за транспорт и логистика има потреба од:

ДИСПЕЧЕР/КА
БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО 

Нудиме почетна плата од 300$ и тренинг од искусни диспечери во областа на reefer се додека не научите да работите самостојно. Остатокот зависи од вашите перформанси и вложениот труд во работата.

Нашата канцеларија се наоѓа во град Кавадарци,  каде што ќе почнете со обука и ке работите.
Поради тоа бараме кандидатите да бидат со постојано живеалиште од Кавадарци.

Од кандидатите се бара висок степен на:

  • Дисциплина
  • 24/7 посветеност на работата
  • 24/7 достапност на телефон 
  • Истрајност
  • Да може да работи под притисок
  • Задолжително познавање на англискиот јазик
 

 Не грижете се доколку сте моментално вработени; вашата апликација останува во тајност меѓу вас и нас. 

- ЛИЦЕ ЗА КОНТАКТ: Благоја

ТЕЛЕФОНСКИ БРОЈ ЗА АПЛИКАЦИИ (Viber): +1 (614) 974-8589 

ВАШЕТО CV ПРАТЕТЕ НИ ГО ПРЕКУ ПОЛЕТО БРЗА АПЛИКАЦИЈА

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде