Vrabotuvanje.com - Молер - Скопје - БИСИ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • БИСИ ДООЕЛ

Визијата на БИСИ е да создадеме препознатлив бренд во градежништвото, кој на пазарот ќе се истакнува по својата уникатна архитектура и понуда на ПРЕМИУМ станбени и деловни објекти.

Мисијата на БИСИ е да им понудиме на клиентите високо квалитетен производ, кој вклучува изградба на станови и деловен простор по највисоки стандарди, со најсофистицирани материјали, на ексклузивни и атрактивни локации.

Биси има потреба од вработување за следната работна позиција: 

молер

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Претходно работно искуство
  • Способност за тимска работа 
  • Способност за работа под притисок и во дадени рокови

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • Организираност и одговореност
  • Посветеност, лојалност, иницијативност
  • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе​

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови, своите биографии можат да ги испратат електронски преку полето "Брза Апликација"

Контакт тел. 070/478-903

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде