Vrabotuvanje.com - Графички дизајнери (тим за одржување на веб страна и маркетинг кампањи) - Скопје - БАЗАРО ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Графички дизајнери (тим за одржување на веб страна и маркетинг кампањи)

Скопје

Рок за пријавување:

 
 
Bazaro има потреба од следната работна позиција:
 
Графички дизајнери (тим за одржување на веб страна и маркетинг кампањи)
 

Идеалниот кандидат треба да ги поседува следниве квалитети: 

 • ССС/ВСС
 • Одлично ниво на познавање на Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign;
 • Претходно работно искуство
 • Одлично познавање на англиски јазик
 • Сликање и обработка на фотографиите
 • Да има идеи, отворен за нови предизвици и работи 
 • Навремено исполнување на работните задачи
 • Одговорност кон работата
 • Да заврши задачи во краток временски период

Личен профил:

 • Изразени комуникациски способности
 • Организирање и контрола на работењето
 • Вештини за брзо и ефикасно решавање на проблеми
 • Самоиницијативност и посветеност на работата
 • Способност за тимска и самостојна работа

Нудиме:

 • Плата по договор

Опис на работната позиција:

 • Билборди
 • Реализација на нови идеи
 • Комплетен дизајн
 • Флаери
 • Одржување на веб страна
 • Излог
 • Маркетинг стратегија/кампања 
 • Сликање и обработка на фотографии


Доколку сте заинтересирани за работната позиција, имате изграден тим составен од 2ца или 3ца соработници, а воедно го поседувате потребното образование, работно искуство, квалификации, вештини и личен профил за успешно извршување на работните задачи на работното место, испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Согласно Законот за заштита на лични податоци Ве молиме во текстот на е-поштата да наведете дали прифаќате Вашите податоци да се чуваат во збирката за идни вработувања во BAZARO DOO или сакате Вашите лични податоци да бидат уништени по истекот на активниот оглас. Доколку нема никаква напомена од Ваша страна, податоците ќе бидат уништени.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде