Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ФОРТУНА ГРУП ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФОРТУНА ГРУП ДОО

ФОРТУНА ГРУП е приватна компанија основана во 1992 година. Нашата главна дејност е трговија со водовод, канализација, противпожарни материјали и санитарна опрема. Имаме сопствен канцелариски и магацински простор, како и show room во која се изложени нашите производи.

ФОРТУНА ГРУП има своја дистрибутивна мрежа за испорака на стоки директно до нашите клиенти. Нашите партнери се реномирани компании од ЕУ со кои успешно соработуваме многу години. ФОРТУНА ГРУП има решение за вашите проблеми и барања во врска со водоводни, канализациони и противпожарни материјали.

ФОРТУНА ГРУП
објавува оглас за вработување на:

МАГАЦИОНЕР

Потребни квалификации:
 • Завршено средно образование
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б категорија
   
Одговорности и задачи:
 • Спремање на роба за утовар/истовар
 • Прием на роба, складирање 
 • Внесување на податоци во компјутер 
   
Личен профил:
 • Организираност и одговорност;
 • Професионалионален однос кон клиентите;
 • Способност за тимска работа.

Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате погоре наведените услови, Ве покануваме да пратие Ваше CV преку полето Брза Апликација.

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде