Vrabotuvanje.com - Технолог - Скопје - КАЗ ГРУП Илинден
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • КАЗ ГРУП Илинден

КАЗ ГРУП ДОО Илинден, за своите потреби објавува оглас за вработување на:

ТЕХНОЛОГ
2 извршители

 

Опис на работни задачи:

 • Припрема на документи за тековно  работење
 • Избор на материјал, начин на изработка, развој на производство
 • Изготвува рецептури за производи – материјално планирање
 • Комуникација со клиенти, комуникација со институции и компании
 • Вербална комуникација со другите вработени во Друштвото

Потребни квалификации:

 • Завршено високо образование – економски/машински/технички  факултет
 • Претходно работно искуство минимум 2 година

Компанијата нуди:

 • Соодветни работни услови и конкурентна плата, согласно квалификациите и искуството
 • Организиран превоз
 • Работно време од 07,30 до 15,30 часот
 
 
Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате наведените квалификации, потребно е да доставете кратка биографија, преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде