Vrabotuvanje.com - Тим лидери - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
МЕЃУНАРОДНА КОМПАНИЈА РАСПИШУВА ОГЛАС 
 
За 
ТИМ ЛИДЕРИ
за во Скопје
 
За примените кандидати е обезбедена обука од компанијата 
Предност имаат невработени лица кои можат да започнат веднаш.
 
Компанијата обезбедува:

специјализирани обуки за менаџерски позиции
фер, коректна работна атмосфера
мотивирачки месечни приходи

 
Кандидатите треба да имаат возило на располагање
кое ќе можат да го користат локално (за Скопје) во текот на обуките и желба за работа со амбиција за напредување.
 
Аплицирајте преку полето Брза Апликација
задолжително интервју за сите кадидати.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде