Vrabotuvanje.com - Координатор за логистика и лице одговорно за набавки и магацин - Скопје - МАКС БЕТ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Координатор за логистика и лице одговорно за набавки и магацин

Скопје

Рок за пријавување:

 • МАКС БЕТ ДООЕЛ
MaxBet постои 20+ години и има над 3000 вработени во 4 земји. MaxBet е компанија која постојано расте, развива нови стратегии, ги поврзува интересите, бара предизвици, го проширува и го обликува бизнисот. Ние ги следиме најновите случувања од областа на спортот и спортското обложување. Вработените се нашиот двигател бидејќи тие ја спроведуваат нашата мисија и претставуваат наша најголема вредност. Се стремиме да вработиме исклучителни тимски играчи и одговорни колеги. Објавуваме оглас за позиција:

Координатор за логистика и лице одговорно за набавки и магацин
Реон: скопје

Потребни квалификации:

 • Завршено најмалку средно образование
 • Претходно работно искуство на слична позоиција ќе се смета за предност
 • Работа со Ексел и работа во програм
 • Возачка дозвола Б – категорија (активен возач)

Одговорности и задачи:

 • Административна работа
 • Работа во систем
 • Водење на уредна документација
 • Попис
 • Одговорност за влез и излез
 • Набавки за цела компанија
 • Комуникација со Србија врзано за набавките

Личен профил:

 • Одлични комуникациски вештини
 • Добро познавање на Office пакетот
 • Организираност и одговорност
 • Флексибилност за работа на терен
 • Способност за индивидуална и тимска работа

Ние нудиме:

 • Редовни месечни примања
 • Платен минат труд
 • Регрес
 • Обуки
 • Работа од понеделник до петок, во прва смена, флексибилно-од 8 или 9 часот.

Доколку сакате да бидете дел од тимот на MaxBet обложувалниците, Ве молиме Вашето CV да го испратите преку полето "Брза Апликација".

На разговор ќе бидат поканети само кандидатите кои ќе влезат во потесен избор.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде