Vrabotuvanje.com - Контрола на квалитет - Скопје - Фруктал Мак а.д.
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Контрола на квалитет

Скопје

Рок за пријавување:

 • Фруктал Мак а.д.

 

КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ
(1 извршители)

Потребни квалификации и вештини:
 • ССС -ХУЦ „Марија Кири-Склодовска“ отсек хемиско-технолошки техничар;
 • ВСС – Факултет за Земјоделски науки и храна – отсек Квалитет и безбедност на храна; 
 • Предност на кандидати без работно искуство
 • Пожелно е да се поседува возачка дозвола Б категорија
 • Самоиницијативност, Лојалност, Организациски способности
 • Желба за едукација
 
Што очекуваме од вас:
 • Да врши приемна, процесна и завршна контрола при производство 
 • Да се придржува кон барањата за добра производна пракса и добра хигиенска пракса
 • Да врши и други работи по налог на сменоводител и раководител 
 • Да има способност за работа во тим
 • Работната позиција е за работа во три смени
 
Ние нудиме:
 • Професионален предизвик во домашна компанија со водечка позиција на пазарот
 • Позитивна работна атмосфера
 • Работа во хармоничен и силен тим со силни семејни вредности

Аплицирај!

Ве покануваме, доколку имате интерес пратете ваша апликација со Професионална биографија користејќи го полето „Брза Апликација“

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде