Vrabotuvanje.com - Магационер - Скопје - ВИТЕК МАКЕДОНИЈА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ВИТЕК МАКЕДОНИЈА ДОО

 

 

ВИТЕК Македонија Доо

Друштво за производство на хидраулична опрема и услуги со седиште во Скопје, поради нова инвестиција, има потреба од вработување на:

МАГАЦИОНЕР

 

Одговорности:

 • Организатор на испораки
 • Утовар и истовар
 • Управување со вилушкар (пожелно е да поседува лиценца)
 • Контрола на готов производ


Компанијата ги нуди следните услови:

 • Конкурентна плата
 • Обезбедена храна на работното место
 • Обезбеден организиран превоз
 • Колективно осигурување
 • Исплата  на регрес за годишен одмор согласно Закон - поради нова инвестиција на компанијата, постои можност за напредок (во однос на работната позиција и финансиски)
   

Доколку ваквиот работен ангажман е предизвик за Вас, испратете го вашето CV преку полето "Брза Апликација"

Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде