Vrabotuvanje.com - Контролор на метални производи - Скопје - РАПИД БИЛД ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Контролор на метални производи

Скопје

Рок за пријавување:

 • РАПИД БИЛД ДОО

 

РАПИД БИЛД ДОО КУМАНОВО
има потреба од следната работна позиција:

КОНТРОЛОР НА МЕТАЛНИ ПРОИЗВОДИ
Реон Скопје
 

Потребни квалификации:

 • ССС или ВСС
 • Познавање на процесите и контрола на работата на лицата кои се задолжени за изведување на работите
 • Тековно оддржување на опремата за работа
 • Снимање на заварени споеви со радиографски филмови
 • Работа во теренски услови
 • Контрола на квалитет на заварени споеви на челични цевки
 • Запазување на технолошка дисциплина
 • Врши и други работни задачи по налог на претпоставениот
 • Тимска работа и кооперативност

Личен Профил:

 • Организираност и одговореност
 • Комуникативност
 • Посветеност,лојалност,иницијативност.
 • Флексибилност за соработка со широк профил на луѓе

Карактеристика за работното место: способност за самостојно извршување на работите, почитување на зададени рокови за исполнување обврски, поттикнување на тимскиот дух во работењето.

Ние ви нудиме добро и навремено платено работно место.

Доколку ги исполнувате бараните квалификации потребно е да ни испратите ваше CV преку полето Брза Апликација или да се јавите на 075/289-790.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде