Vrabotuvanje.com - Техничко лице за контрола на квалитет - Германија - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничко лице за контрола на квалитет

Германија

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Вработување Онлине за потребите на компанија - клиент бара

ТЕХНИЧКО ЛИЦЕ ЗА КОНТРОЛА НА КВАЛИТЕТ

квалификации:

  • Средно образование/универзитетска диплома во областа на машинството
  • Напредно познавање на англиски и/или германски јазик
  • Предност ќе имаат и кандидатите со претходно искуство при испитување без разорување, техничка контрола, QAQC, управување со системи за квалитет итн
  • Квалификација и искуство во областа на заварувањето исто ќе се смета за предност

тип на вработување:

  • Freelance (договор на дело)

локација:

  • Германија
  • Предност ќе имаат кандидатите кои поседуваат ЕУ документи

времетраење:

  • 2-3 месеци, со можност за продолжување

Заинтересирани апликанти, Ве покануваме да ја доставите вашата апликација преку полето Брза Апликација со: Мотивационо Писмо и тековна Биографија.

Само потесно селектирани кандидати ќе бидат контактирани.
Ви благодариме за вашиот интерес. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде