Vrabotuvanje.com - Диспечер / организатор на транспорт - Куманово - СТЕЛА ИНТЕРНАЦИОНАЛ ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Диспечер / организатор на транспорт

Куманово

Рок за пријавување:

 • СТЕЛА ИНТЕРНАЦИОНАЛ ДООЕЛ

 

ДИСПЕЧЕР / ОРГАНИЗАТОР НА ТРАНСПОРТ​

       

 Потребни квалификации:

 • ВСС/ССС
 • Претходно работно искуство од иста дејност ќе се смета за предност
 • Познавање на англиски јазик
 • Познавање на германски јазик и други јазици ќе се смета за предност
 • Познавање на работа со компјутер

 Профил на личноста:

 • Високо ниво на организираност
 • Одлични комуникациски и интерперсонални способности
 • Самоиницијативност и одговорност при извршување на работни задачи
 • Способност за работа под притисок

 Ние нудиме:

 • Работа на неопределено време
 • Плата по договор во зависност од квалификациите кој ги поседувате

Сите заинтересиран кандидати своите професионални биографии може да ги доставите ​преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде