Vrabotuvanje.com - Дистрибутер - Скопје - ЛИДИА ВЕТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЛИДИА ВЕТ
 • Адреса: бул. О. Револуција 8/2, 1000 Скопје
 


​ЛИДИА ВЕТ има потреба од следната работна позиција:

ДИСТРИБУТЕР
 

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование;
 • Со или без претходно работно искуство;
 • Поседување возачка дозвола - Б категорија.

Опис на работни задачи:

 • Дистрибуција на производи;
 • Грижа за оптималното ниво на снабдување на купувачите од асортиманот на производи;
 • Реализирање на зададените цели;
 • Врши и други работи кои спаѓаат во делокругот на работењето.

Лични карактеристики:

 • Организираност и одговорност;
 • Способност за тимска работа;
 • Лојалност, иницијативност, темелност, енергичност;
 • Способност за работа под притисок и на кратки рокови.​
 
Ги покануваме сите заинтересирани кандидати со желба за работа, кои се самоиницијативни и поседуваат способност за работа во тим, да ја испратат својата Професионална биографија (CV) преку полето “Брза Апликација”.
 
Со аплицирање, се согласувате вашите информации да се чуваат во нашата база на кандидати во рок од 12 месеци.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде