Vrabotuvanje.com - Call Оператор за препорака и продажба во Call Центар на Македонски јазик - Скопје - ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Call Оператор за препорака и продажба во Call Центар на Македонски јазик

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ
 • Адреса: ул.1638 бр.48, Г.Баба, 1000 Скопје

Обожувате да разговарате со луѓе на телефон, да се бавите со препорака и продажба на производи во Call Centar по највисоки Светски стандарди ?

Health Republic е Европски бренд, кој бара амбициозни, одговорни, упорни, комуникативни лица за работа во Call Centar, во областа на телефонска продажба и препорака на додатоци на исхрана.

Од Call Оператор за препорака и продажба во Call Центар на Македонски јазик до Call Менаџер


Се пријавувам на овој Оглас затоа што сум амбициозна, сакам да успеам, не сакам да користам изговори и сакам да ги совладам техниките на комуникација.

 

Ние го бараме токму тоа и:

 • Амбициозни женски личности кои одлично ја познаваат и разбрале содржината на овој Оглас
 • Амбициозни женски личности кои сакаат да научат да бидат професионални продавачи и да напредуваат во Кариерата до Менаџер.
 • Да остваруваат одлични примање и заработка, а и повеќе од тоа.
 • Да можат да работат во Call Center во Скопје
 • Личности кои сакаат да ги развијат своите комуниkaциски, презентациски и продажни вештини ( Со најмодерна Светска обука и веќе подготвен материјал по сите Светски стандарди )
 • Ако немате искуство, а сте подготвени брзо да учите, ние сме тука да ви дадеме голема шанса да постанете професионалци со големи заработки.
 • Нашето искуство во продажбата со големи резултати повеке од 25 години искуство се гарaнција за вашиот успех.

Работни услови:

 • Работно време од понеделник до петок од 09:00 до 17:00 часот;
 • Следува интервју и почетна обука со 3 - 5 дневна селекција врз основа на теоретското знаење и практичната подготвеност за учење за примање на работното место
 • По обуката се вработуваат само оние кандидати кои одговараат на барањата на компанијата и кои ќе покажат желба и резултат;
 • Приправнички период ( 1-3 м. ), после приправничкиот период Фиксна плата 30000 ден + напредување во кариерата
Кандидатите ќе бидат побарани за Интервју и од исклучителна важност е да добро се познаваат деталите на овој оглас

 

ГРИФИН ГРУП ДООЕЛ

https://healthrepublic.mk/wp/

Ве покануваме, доколку сте заинтересирани, испратете го Вашето CV преку полето "Брза Апликација"!

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде