Vrabotuvanje.com - Сервисер за медицинска опрема - Скопје - НЕТ-ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер за медицинска опрема

Скопје

Рок за пријавување:

 • НЕТ-ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ
 • Адреса: Скупи бр.55, 1000 Скопје

Компанијата НЕТ ЕЛЕКТРОНИКС ДООЕЛ Скопје, овластен  дистрибутер и сервисер на медицинска опрема  од производителите GE Healthcare и Richard Wolf има потреба од:

СЕРВИСЕР ЗА МЕДИЦИНСКА ОПРЕМА

Потребни квалификации:

 • Завршено високо образование од областа на електротехника или машинство
 • Ориентација спрема тимска работа
 • Работа со MS Windows и MS Office, основно познавање на мрежна инфраструктура и лесно совладување на нови софтвери
 • Одлично познавање на англиски јазик
 • Поседување на возачка дозвола (активен возач)

Цели и одговорности на работното место:

 • Редовно одржување, сервисирање и инсталирање на медицинска опрема од светски реномираниот бренд GE HealthCare
 • Учество во процесот на набавка на резервни делови
 • Континуирана комуникација со клиенти  

Што нудиме?

 • Обука и сертификација за сервисирање на медицинска опрема на производителот GE HealthCare
 • Динамична работна средина и работа на терен
 • Можност за континуиран професионален и личен развој
 • Редовни месечни приходи
 • Годишен одмор и регрес
 • Полно работно време
 
ДОПОЛНИТЕЛНИ ИНФОРМАЦИИ
Огласот е отворен 30 дена. 
Апликациите треба да бидат доставени преку полето Брза апликација.
Дискреција на кандидатите е загарантирана.
Само кандидатите кои ќе влезат во потесен круг ќе бидат повикани на интервју.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде