Vrabotuvanje.com - Контролор за станица за технички преглед - Тетово - МГ АУТОТЕЦХ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Контролор за станица за технички преглед

Тетово

Рок за пријавување:

  • МГ АУТОТЕЦХ
  • Адреса: СКОПСКИ ПАТ / 7, 1200 Тетово
  • Телефон: 075 32 32 32
  • Лице за контакт: АГОН ШАЌИРИ

КОНТРОЛОР ЗА СТАНИЦА ЗА ТЕХНИЧКИ ПРЕГЛЕД

Неопходни квалификации за работа:

  • Завршено средно стручно образование (сообраќаен, машински, електро или автомеханичар);
  • Поседување соодветна лиценца за контролор;
  • Основно познавање на работа со компјутери.

Основни одговорности:

  • Преглед на возила за редовен и вонреден технички преглед

Вработувањето ќе се одвива на неопределено време.


Сите заинтересирани кандидати својата биографија, можете да ја  испратите преку полето Брза Апликација или јавете се на 075 32 32 32.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде