Vrabotuvanje.com - Лепач на ПВЦ фолија во печатница (м) - Скопје - ГРАФИКА ПЛУС ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Лепач на ПВЦ фолија во печатница (м)

Скопје

Рок за пријавување:

 • ГРАФИКА ПЛУС ДОО
 

ЗА КОМПАНИЈАТА

ГРАФИКА ПЛУС ДОО Скопје е докажан лидер во широкоформатен и табачен дигитал печат и производство на реклами. Компанијата почна со работа на почетокот на овој милениум кога покрај инвестирањето во производствениот погон се оформуваше и нашиот професионален тим за работа. ГРАФИКА ПЛУС ДОО успешно ја обавува својата дејност на пазарот 20 години и работи со добро обучен тим од професионалци и гарантирани можности во дизајн, проектирање, печатење, аплицирање и монтажа.

Компанијата Графика Плус Доо од Скопје поради зголемен обем на работа е насочена кон зголемување и надградување на својот тим.

Потребен е еден извршител на работна позиција 

ЛЕПАЧ НА ПВЦ ФОЛИЈА во печатница (машки пол)

Работни обврски:

 • Брендирање на возила, стакла, излози со пвц фолија
 • Логистичка подршка и помош во финална доработка на печатени материјали,

Способности:

 • Уредност, педантност, прецизност;
 • Толерантна личност способна да работи тимски
 • Умешност во ракување со рачен и електричен алат;

Компанијата нуди:

 • Едно-сменско работење (од 8 до 16 часот);
 • Навремена исплата на личен доход и додатоци на плата, К-15;
 • Периодична финансиска мотивација (најмалку 2 пати годишно зголемување на плата);
 • Работна униформа согласно временските прилики;
 • Плата по договор;
 • Обука, одлична работна атмосфера.
 
Доколку имате искрена намера за вработување во добар тим и пријатна работна средина со можност за понатамошно остручување и усовршување, испратете ја вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација и нашиот тим ќе ве контактира за понатамошни детали.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде