Vrabotuvanje.com - Хигиеничарка - Скопје - МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКОТЕН ДООЕЛ Гевгелија
Miniso

Casino FlaminGo Skopje

Има потреба од проширување на својот тим на работно место

Хигиеничарка

 

Услови за извршување на работни задачи:

  • Степен на образование: Средно
  • Со или без работно искуство

 

Потребни вештини:

  • Работење во тим
  • Одговорна и лојална личност
  • Посветеност кон работата

 

  • Работа во три смени
  • Обезбеден оброк и пијалок
  • Месечни примања помеѓу 25.000 – 30.000 денари


Испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде