Vrabotuvanje.com - Бравар / Монтер сервисер - Скопје - ТЕХНО МАРК Јулијана и други ДОО извоз-увоз Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Бравар / Монтер сервисер

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТЕХНО МАРК Јулијана и други ДОО извоз-увоз Скопје
  • Адреса: Ул.Мито Хаџивасилев Јасмин 18, 1000 Скопје

 

ТЕХНО МАРК -  компанија за увоз на ладилна и пекарска опрема, опремување на супермаркети, пекари итн. има потреба од следните работни позиции:

БРАВАР / МОНТЕР СЕРВИСЕР

 

Способности и опис на работната позиција:

  • Бравари - со работно искуство, возраст над 45 години
  • Монтер сервисер на ладилна опрема, комори, фрижидери.

Потребни квалификации:

  • Соодветно средно образование зависно од позицијата на работното место;
  • Искуството треба да е стекнато во полето на бараните способности;
  • Поседување возачка дозвола Б – категорија.

Плата по договор.

Сите заинтересирани кандидати ги покануваме да се пријават со својата биографија преку полето  “Брза Апликација" или на Вибер 078 500 000

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде