Vrabotuvanje.com - Сервисер - Лесковац - Лесковац - Frenki-Komerc DOO
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер - Лесковац

Лесковац, Србија

Рок за пријавување:

  • Frenki-Komerc DOO

 

СЕРВИСЕР ЗА ВОЗИЛА

Опис на Работно место:

  • Познавање и поправка на возила во возниот парк на Френки (Автобуси)
  • Минимум III степен на стручно образование
  • Пожелно е искуство , не е потребно

Ние Ви нудиме:

  • Обезбедено сместување
  • Одлични услови за работа
  • Современа опрема за работа
  • Добар тим за поддршка
  • Редовна и стимулативна плата
  • Можност за професионале развој ​

Вашата апликација испратете ја преку полето Брза Апликација

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде