Vrabotuvanje.com - Бравари / Помошни бравари - Куманово - РАПИД БИЛД ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Бравари / Помошни бравари

Куманово

Рок за пријавување:

 • РАПИД БИЛД ДОО

 

РАПИД БИЛД ДОО КУМАНОВО
има потреба од следната работна позиција:

БРАВАРИ / Помошни бравари
 

Потребен личен профил:

 •  Претходно работно искуство
 • Работа со челични конструкции и други метални производи
 • Изработка на конструкции според цртежите и упатствата на управителот или менаџерот
 • Желба за работа
 • Исполнителен, иницијативен
 • Способност за тимска работа 
 • Способност за работа под притисок и во дадени рокови

Посебни придобивки и она што го нудиме:

 • Да работат во стабилна компанија која може да ги препознае и награди своите лојални и квалитетни вработени
 • Дополнителна едукација поврзана со спецификите на работното место и образованието наменето за личен развој
 • Работа со најсовремена опрема и технологии
 • Стимулирање на платата за успешна работа и можност за промоција

Карактеристика за работното место: способност за самостојно извршување на работите, почитување на зададени рокови за исполнување обврски, поттикнување на тимскиот дух во работењето.

Доколку ги исполнувате бараните квалификации потребно е да пратите ваше CV преку полето Брза Апликација или да се јавите на 075/289-790.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде