Vrabotuvanje.com - Техничар за процес - Штип - Adient Seating
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Техничар за процес

Штип

Рок за пријавување:

  • Adient Seating

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде