Vrabotuvanje.com - Сервисер/Монтер на уреди за климатизација - Скопје - ФИТЕЦХ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сервисер/Монтер на уреди за климатизација

Скопје

Рок за пријавување:

 • ФИТЕЦХ ДОО

ФИТЕЦХ ДОО специјализирана фирма во областа на греење, климатизација и вентилација има потреба од

Имаме потреба од
СЕРВИСЕР/МОНТЕР НА УРЕДИ ЗА КЛИМАТИЗАЦИЈА

Локација:
СКОПЈЕ

 

Потребни квалификации:

 • Минимум завршено средно образование (ЕТУЦ, ЕМУЦ, ПТТ ќе се смета за предност)
 • Претходно работно искуство во областа ќе се смета за предност
 • Возачка дозвола Б – категорија, (активен возач)
 • Познавање на Англиски јазик.

Работни задачи:

 • Монтажа на резиденцијални и комерцијални уреди за климатизација;
 • Сервис и одржување на уреди за климатизација;
 • Работа во 1ва смена.

Очекувани способности:

 • Мотивираност и желба за усовршување,
 • Насоченост кон резултати,
 • Секогаш ориентирани кон решавање на потребите на клиентите,
 • Способност за работа во тим.

Што нудиме:

 • Конкурентна плата према знаење и претходно работно искуство во областа.
 • Можност за стручно усовршување во областа со платени обуки, тренинзи, курсеви и работилници за стекнување на соодветни вештини и знаења, можност за континуирана едукација;
 • Работа во професионална средина и работа во тим кој е секогаш подготвен да ви помогне;
 • Работа во динамична работа исполнета со нови предизвици и стекнување нови искуства и вештини;
 • Можност за наградување и напредок во рамки на компанијата;
 

Како да аплицирате:

Доколку сакате да работите во професионална околина, испратете ја Вашата биографија преку полето Брза Апликација.
Ве очекуваме!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде